Firmamız 2005 yılında Kocaeli ili Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde 9000 ton/yıl kurulu kapasiteye sahip tesislerinde üretimini sürdürmektedir.

Kaliteli hizmet ve güvenli fiyat kavramını benimseyerek “Çevre ve Yaşam için ARGE” sloganıyla çıktığımız bu yolda çevresel yaşam standartlarını arttırmaya katkımızla ilerlemekteyiz.

Oleo kimyasal ürünler alanında ülkemizin kaynaklarından temin ettiği hammaddeler ile çeşitli sektörlere hizmet sunmak için uzun yıllar süren ar-ge çalışmalarına yönelmiş ve bitkisel yağların ekolojik özelliklerinden dolayı tercih edilen TSEK 64 belgeli kimyasal ürünler geliştirmiştir. Biyoner bununla da kalmayarak işe özel reaktörlerin üretimi ile üniversitelerimizin laboratuvarlarında pilot sistem olarak kullanmayı tercih ettikleri mikro üretim sistemlerini hayata geçirmiştir.

Eğitimli, kültürlü, hoşgörülü ve güçlü kurucularımızdan edindiğimiz tecrübeler ile sektörümüzde başı dik, gururlu ve özgüvenimizle çalışarak ilerlemek ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için bütün gücümüzle çalışmaya, sektörümüzün güven veren firması olmaya devam edeceğiz.